İMES Sanayi Sitesi C Blok 302 Sk. No: 1 34776 Yukarı Dudullu, Ümraniye İstanbul - TÜRKİYE

 • +90 216 314 64 01 /4 Hat

 • info@bmkambalaj.com
  Ürün Fotoğrafları

  Bilgiler

  Ölçü :

  250 x 350

  Yükseklik :

  35

  Hacim:

  3062cc

  Kalınlık :

  400 Micron

  Ağırlık :

  160 gr  Tek Kullanımlık Alüminyum Tepsi  yani Kullan At Alüminyum Tepsilerimiz diğer kalın tepsilere nazaran hem daha hijyenik hem daha kaliteli hem de sağlık açısından çok daha iyidir. Alüminyum Kullan at tepsi ile paket servislerde fiyat açısından kâra geçip, tepsi depozito derdinden kurtulursunuz. Uygun fiyat seçenekleri ile Kullan At Alüminyum Tepsi fiyatlarımız için bizlerle temasa geçebilirsiniz.  Kullan at alüminyum tepsilerimizin hammaddesi kalın tepsilerinkinden daha kaliteli ve gıdaya uygundur. Çoğu alüminyum tepsiyi üreticiler hurda alüminyum dan imal etmektedir.  Tek kullanımlık alüminyum tepsilerimiz Türkiye'nin en iyi, en büyük hammadde üreticilerinden %100 gıdaya uyumlu şekilde tedarik edilir ve aynı şekilde titizlikle üretilip paketlenir. Kullan at alüminyum tepsilerimizin hepsinin gıdaya uygunluk belgeleri ve migrasyon testleride mevcuttur.  Tek Kullanımlık Alüminyum Tepsilerimiz ile tüm dünyaya rahatlıkla baklava, börek veya diğer gıda ürünlerinizin ihracatını yapabilirsiniz. Kullan at alüminyum tepsi yani tek kullanımlık alüminyum tepsilerimiz 400 micron kalınlığındadır. Diğer tepsiler kadar ağır değildir. Tek Kullanımlık Alüminyum Baklava Tepsi, Tek Kullanımlık Börek Tepsi, Tek Kullanımlık Gıda Tepsi fiyat ve modellerimiz için iletişim sayfamızdan bizlerle temasa geçmeniz durumda toptan tek kullanımlık alüminyum tepsi fiyatlarımızdan yararlandırabiliriz.  Kullan At Alüminyum Tepsilerimiz aynı zamanda ısıya ve pişirmeye dayanıklıdır. Isıya dayanıklı Kullan at alüminyum tepsiler ile direkt ürünlerinizi fırında ısıtır, dilimler ve hızlı şekilde müşterilerinize gönderebilirsiniz.  Şerbetli tatlılarınız ve diğer tüm ürünleriniz için rahatlıkla kullanabileceğiniz en kaliteli tepsi seçeneği budur. Tek kullanımlık alüminyum tepsi ile baklava, börek, balık, tirileçe, kadayıf ,helva, kurabiye gibi ürünlerinizi müşterilerinize sağlam şekilde ulaştırabilirsiniz.


  Kullan At Tepsileri Tekrar Kullanabilir miyim, Tek Kullanımlık Tepsileri Tekrar Kullanabilir miyim?

  Kullan At Alüminyum Tepsilerimiz hem fiyat, hem sağlık, hem de kalite açısından firmanızın paket servisinde sizlere prestij katar. Kullan at alüminyum tepsilerimiz aslında bir çok defa kullanılabilecek kadar sağlam ve dayanıklıdır. Ürünü satın alan müşterileriniz daha sonrasında alüminyum tepsimizi evde de kullanabilir, Fırına tekrar koyabilir ve pratik şekilde alüminyum tepsimizi evde başka şeylerde de değerlendirebilir.   Kalın alüminyum tepsileri depozitolu verip geri toplama derdi varken kullan at alüminyum tepside bu sorunlardan kurtulursunuz. Firmamız yılların verdiği tecrübe ile sizlere Kullan At Köşeli Alüminyum Tepsi, Kullan At Yuvarlak Alüminyum Tepsi, ya da istediğiniz özel ölçü tepsi istekleriniz için arge departmanımızda sizler için gerekli çalışmayı yaparak dilediğiniz özel ölçülerde de Alüminyum Tepsi imalatı yapabilmektedir.  Kendiniz ve sevdikleriniz için her zaman A Kalite hammadde den üretilmiş, Pratik, Hijyenik, Dayanıklı Tek kullanımlık alüminyum tepsileri tercih ediniz.

  Neden Kullan At Alüminyum Tepsi Kullanmalıyım?

  Kullan At Alüminyum Tepsi Ekonomiktir. Firmamız Toptan Kullan At Alüminyum Tepsi Konusunda sizlere özel fiyat oluşturmaktadır. Tek Kullanımlık Alüminyum Tepsi Hijyeniktir. Kullan At Tepsiler tek kullanımlık dense de sağlamdır ve daha sonrasında da kullanım yapılabilir. Tek Kullanımlık Tepsiler özellikle gıda sektöründe çalışan işletmeler için idealdir. Hafiftir ve yemek servislerinde taşınması kolay olduğu için tercih sebebidir. Tesislerimiz Kullan At Alüminyum Tepsileri özel olarak üretim yapılabilecek teknolojiye sahiptir. İster yuvarlak kullan at tepsi siparişi, ister kare kullan at tepsi, ister dikdörtgen kullan at tepsi ya da değişik ölçülerde kullan at alüminyum tepsi üretimi tesislerimizde yapılmaktadır. Paket yemek servislerinde en çok tercih edilen tepsiler tek kullanımlık alüminyum tepsilerdir. Börek için tek kullanımlık tepsiler, Kurabiye için tek kullanımlık tepsiler, Baklava için tek kullanımlık tepsiler, Balık pişirmek için tek kullanımlık tepsiler, Tavuk pişirmek için tek kullanımlık tepsiler, Helva için tek kullanımlık tepsiler artık soğuk ya da sıcak tüm yemekler için tek kullanımlık alüminyum tepsiler tercih edilmektedir. 

  Paket servisleri dışında artık evlerimizde de tek kullanımlık tepsiler tercih edilmeye başlanmıştır. Toptan tek kullanımlık alüminyum tepsilerimiz için sipariş oluşturabilirsiniz.